Расписание

Сейчас: Четная неделя
Сейчас: Четная неделя

Поиск

Группа AT-35

Экономика

Понедельник

1 пара

8:00-9:20

-

Фуқоролик жамияти маъруза

Ражабов Хабибулла Ибодуллаевич

2 пара

9:30-10:50

-

Метралогия стандартлаштириш маъруза

Университет

3 пара

11:00-12:20

-

Мультимедиа тизимлари ва техналогиялари лаборатория

Шукуров Фаррух Дониёр угли

Вторник

1 пара

8:00-9:20

-

Дастурлаш тиллари ва техналогиялари лаборатория

Хакимов Шоятбек Халимжон угли

2 пара

9:30-10:50

-

Дастурлаш тиллари ва техналогиялари маъруза

Расулмухамедов Махамадазиз Махамадаминович

3 пара

11:00-12:20

-

Фуқоролик жамияти семинар

Университет

Среда

1 пара

8:00-9:20

-

Иқтисодий математика маъруза

Университет

2 пара

9:30-10:50

-

Техник фойдаланиш қоидалари маъруза

Университет

3 пара

11:00-12:20

-

Техник фойдаланиш қоидалари лаборатория

Буриев Рустам Ёдикович

Четверг

1 пара

8:00-9:20

-

Хорижий тили амалий

Университет

2 пара

9:30-10:50

-

Маьлумотлар ва билимлар банки лаборатория

Шукуров Фаррух Дониёр угли

3 пара

11:00-12:20

-

Олий Математика амалий

Закирова Гавхар Ботир қизи

Пятница

1 пара

8:00-9:20

-

Рақамли техника ва микропроцессорлар маъруза

Алиев Марат Мухаммедович

2 пара

9:30-10:50

-

Рақамли техника ва микропроцессорлар лаборатория

Алиев Марат Мухаммедович

Суббота

1 пара

8:00-9:20

-

Маьлумотлар ва билимлар банки маъруза

Гулямов Жавлон Нуруллаевич

2 пара

9:30-10:50

-

Мультимедиа тизимлари ва техналогиялари маъруза

Гулямов Жавлон Нуруллаевич

Понедельник

1 пара

8:00-9:20

-

Фуқоролик жамияти маъруза

Ражабов Хабибулла Ибодуллаевич

2 пара

9:30-10:50

-

3 пара

11:00-12:20

-

Мультимедиа тизимлари ва техналогиялари лаборатория

Шукуров Фаррух Дониёр угли

Вторник

1 пара

8:00-9:20

-

Дастурлаш тиллари ва техналогиялари лаборатория

Хакимов Шоятбек Халимжон угли

2 пара

9:30-10:50

-

Дастурлаш тиллари ва техналогиялари маъруза

Расулмухамедов Махамадазиз Махамадаминович

3 пара

11:00-12:20

-

Фуқоролик жамияти семинар

Университет

4 пара

13:00-14:20

-

Среда

1 пара

8:00-9:20

-

Иқтисодий математика маъруза

Университет

2 пара

9:30-10:50

-

Метралогия стандартлаштириш амалий

Университет

3 пара

11:00-12:20

-

Техник фойдаланиш қоидалари лаборатория

Буриев Рустам Ёдикович

Четверг

1 пара

8:00-9:20

-

Маьлумотлар ва билимлар банки лаборатория

Шукуров Фаррух Дониёр угли

2 пара

9:30-10:50

-

Олий Математика амалий

Закирова Гавхар Ботир қизи

Пятница

1 пара

8:00-9:20

-

Рақамли техника ва микропроцессорлар маъруза

Алиев Марат Мухаммедович

2 пара

9:30-10:50

-

Рақамли техника ва микропроцессорлар лаборатория

Алиев Марат Мухаммедович

Суббота

1 пара

8:00-9:20

-

Маьлумотлар ва билимлар банки маъруза

Гулямов Жавлон Нуруллаевич

2 пара

9:30-10:50

-

Мультимедиа тизимлари ва техналогиялари маъруза

Гулямов Жавлон Нуруллаевич

Размер шрифта

Межбуквенное расстояние