Расписание

Сейчас: Четная неделя
Сейчас: Четная неделя

Поиск

Группа АТЙКМ 234-17

Инжиниринг автомобильного транспорта

Понедельник

1 пара

13:00-14:20

303

Mashinalar ishonchliligi лекция

Азизов Асадулла Рахимович

2 пара

14:30-15:50

303

Trabsport vositalari konstruksiyasi лекция

Касимов Шухрат Абдусаматович

3 пара

16:00-17:20

214

Transport vositalari konstruksiyasi практика

Анваржонов Аҳмаджон Акмалжон ўғли

Вторник

1 пара

13:00-14:20

112

Avtomobil yo'llari практика

Намозов Шохнур Зухриддин угли

2 пара

14:30-15:50

214

Mashinalar ishonchliligi практика

Рузиматова Гулбахор Адилжановна

3 пара

16:00-17:20

112

Ichki yonuv dvigatellari ( лаборатория

Университет

Среда

1 пара

11:00-12:20

212

Avtomobil avtomat tuzilishi практика

Тургунов Диёр Шербекович

2 пара

13:00-14:20

209

Avtomobil yo'llari лекция

Усмонова Дилором Ганиевна

3 пара

14:30-15:50

209

Mashina detallarini avtomatlashtirilgan loyihalsh tizimi лекция

Тогаев Анвар Абдусаломович

Четверг

1 пара

14:30-15:50

209

Avtomobil avtomat tuzilishi лекция

Мухитдинов Акобир Сидикович

2 пара

16:00-17:20

204

Amaliy ingliz tili практика

Уташев Кулдаш Хапизович

Пятница

1 пара

13:00-14:20

204

Murabbiylik soat -

Университет

2 пара

14:30-15:50

312

chki yonuv dvigatellari лекция

Джалилов Жавлон Халилович

3 пара

16:00-17:20

312

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti лекция

Университет

Суббота

1 пара

13:00-14:20

112

Ta'mirlash bo'limini loyihalsh лаборатория

Эргашев Нурилло Тохирбек угли

2 пара

14:30-15:50

211

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti практика

Гиесиддинов Бобур Бахтиер угли

3 пара

16:00-17:20

212

Mashina detallarini avtomatlashtirilgan loyihalsh tizimi ( практика

Рашидов Азизжон Мирзаевич

Понедельник

1 пара

13:00-14:20

303

2 пара

14:30-15:50

303

Trabsport vositalari konstruksiyasi лекция

Касимов Шухрат Абдусаматович

3 пара

16:00-17:20

214

Transport vositalari konstruksiyasi практика

Анваржонов Аҳмаджон Акмалжон ўғли

Вторник

1 пара

13:00-14:20

112

Avtomobil yo'llari лаборатория

Намозов Шохнур Зухриддин угли

2 пара

14:30-15:50

214

Mashinalar ishonchliligi лаборатория

Рузиматова Гулбахор Адилжановна

3 пара

16:00-17:20

112

Ta'mirlash bo'limini loyihalsh практика

Эргашев Нурилло Тохирбек угли

Среда

1 пара

11:00-12:20

212

Avtomobil avtomat tuzilishi практика

Тургунов Диёр Шербекович

2 пара

13:00-14:20

209

Avtomobil yo'llari лекция

Университет

3 пара

14:30-15:50

209

Ta'mirlash bo'limini loyihalsh лекция

Убайдуллаев Гайрат Кучкарович

Четверг

1 пара

14:30-15:50

209

Avtomobil avtomat tuzilishi лекция

Мухитдинов Акобир Сидикович

2 пара

16:00-17:20

211

Amaliy ingliz tili практика

Уташев Кулдаш Хапизович

Пятница

1 пара

13:00-14:20

204

Murabbiylik soati -

Университет

2 пара

14:30-15:50

312

Ichki yonuv dvigatellari лекция

Джалилов Жавлон Халилович

3 пара

16:00-17:20

312

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti лекция

Университет

Суббота

1 пара

13:00-14:20

112

Ichki yonuv dvigatellari практика

Усманов Илхомжон Икромжанович

2 пара

14:30-15:50

211

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti практика

Гиесиддинов Бобур Бахтиер угли

3 пара

16:00-17:20

212

Mashina detallarini avtomatlashtirilgan loyihalsh tizimi практика

Рисқалиев Даврон Шавкатжонович

Размер шрифта

Межбуквенное расстояние