Расписание

Сейчас: Четная неделя
Сейчас: Четная неделя

Поиск

Группа АТЙКМ 236-17

Инжиниринг автомобильного транспорта

Понедельник

1 пара

13:00-14:20

303

2 пара

14:30-15:50

303

Trabsport vositalari konstruksiyasi лекция

Касимов Шухрат Абдусаматович

3 пара

16:00-17:20

211

Avtomobil avtomat tuzilishi практика

Тургунов Диёр Шербекович

Вторник

1 пара

08:00-09:20

-

Mashinalar ishonchliligi лаборатория

Рузиматова Гулбахор Адилжановна

2 пара

09:30-10:50

-

Ta'mirlash bo'limini loyihalsh лаборатория

Рисқалиев Даврон Шавкатжонович

3 пара

11:00-12:20

-

Mashina detallarini avtomatlashtirilgan loyihalsh tizimi практика

Рашидов Азизжон Мирзаевич

Среда

1 пара

13:00-14:20

209

Автомобиль йўллари лекция

Усмонова Дилором Ганиевна

2 пара

14:30-15:50

209

Mashina detallarini avtomatlashtirilgan loyihalsh tizimi лекция

Тогаев Анвар Абдусаломович

3 пара

16:00-17:20

112

Автомобиль йўллари практика

Намозов Шохнур Зухриддин угли

Четверг

1 пара

14:30-15:50

209

Avtomobil avtomat tuzilishi лекция

Мухитдинов Акобир Сидикович

2 пара

16:00-17:20

207

Amaliy ingliz tili практика

Уташев Кулдаш Хапизович

Пятница

1 пара

13:00-14:20

301

Murabbiylik soati -

Университет

2 пара

14:30-15:50

312

Ichki yonuv dvigatellari лекция

Джалилов Жавлон Халилович

3 пара

16:00-17:20

312

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti лекция

Университет

Суббота

1 пара

11:00-12:20

211

Trabsport vositalari konstruksiyasi практика

Анваржонов Аҳмаджон Акмалжон ўғли

2 пара

13:00-14:20

218

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti практика

Гиесиддинов Бобур Бахтиер угли

3 пара

14:30-15:50

111

Ichki yonuv dvigatellari практика

Университет

Понедельник

1 пара

13:00-14:20

303

2 пара

14:30-15:50

303

Trabsport vositalari konstruksiyasi лекция

Косимов Аброр Маъруфович

3 пара

16:00-17:20

211

Avtomobil avtomat tuzilishi практика

Тургунов Диёр Шербекович

Вторник

1 пара

08:00-09:20

-

Mashinalar ishonchliligi практика

Рузиматова Гулбахор Адилжановна

2 пара

09:30-10:50

-

Ta'mirlash bo'limini loyihalsh практика

Университет

3 пара

11:00-12:20

-

Mashina detallarini avtomatlashtirilgan loyihalsh tizimi практика

Шадиев Санъат Рустам угли

Среда

1 пара

13:00-14:20

209

Avtomobil yo'llari лекция

Усмонова Дилором Ганиевна

2 пара

14:30-15:50

209

Ta'mirlash bo'limini loyihalsh ( лекция

Убайдуллаев Гайрат Кучкарович

3 пара

16:00-17:20

211

Avtomobil yo'llari лаборатория

Намозов Шохнур Зухриддин угли

Четверг

1 пара

14:30-15:50

209

Avtomobil avtomat tuzilishi лекция

Мухитдинов Акобир Сидикович

2 пара

16:00-17:20

217

Амалий ингиилиз тили практика

Уташев Кулдаш Хапизович

Пятница

1 пара

13:00-14:20

301

Murabbiylik soati -

Университет

2 пара

14:30-15:50

312

Ichki yonuv dvigatellari лекция

Джалилов Жавлон Халилович

3 пара

16:00-17:20

312

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti лекция

Университет

Суббота

1 пара

11:00-12:20

204

Ichki yonuv dvigatellari лаборатория

Алимов Шухрат Икрамович

2 пара

13:00-14:20

211

Trabsport vositalari konstruksiyasi практика

Анваржонов Аҳмаджон Акмалжон ўғли

3 пара

14:30-15:50

218

Soxa iqtisodiyoti va menejmenti практика

Гиесиддинов Бобур Бахтиер угли

4 пара

16:00-17:20

111

Ichki yonuv dvigatellari практика

Университет

Размер шрифта

Межбуквенное расстояние