Subjects:

Subjects: Subjects:
Full-time education
Subjects: Subjects:

Search

Subjects: TF-305

Transport systems management

Monday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar практика

Kobulov Jamshid Renatovich

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati практика

Shixnazarov Jamol Alisherovich

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лаборатория

Qayumov Shokhruh Sharof ugli

Tuesday

1 Subjects:

-

-

Stajirovka -

University

Wednesday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лаборатория

Toshmatova Muqaddas Sadirxodjaevna

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Maxsus tashish ishlari лекция

Musaev Muxamedjan Yusupovich

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari лекция

University

4 Subjects:

13:00-14:20

-

Amaliy ingliz tili практика

University

Thursday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi лекция

Suyunbaev Shinpulat Mansuralievich

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati лекция

University

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi практика

University

Friday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar лекция

Tursunxodjaeva Rashida Yusupdjanovna

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari практика

University

Saturday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лекция

Xudayberganov Sakijan Kabildjanovich

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лекция

University

3 Subjects:

11:00-12:20

-

4 Subjects:

13:00-14:20

-

Maxsus tashish ishlari практика

Mahkamov Nurmuxammad Yangibayevich

Monday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar практика

Kobulov Jamshid Renatovich

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati практика

Shixnazarov Jamol Alisherovich

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лаборатория

Qayumov Shokhruh Sharof ugli

Tuesday

1 Subjects:

-

-

Stajirovka -

University

Wednesday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лаборатория

Toshmatova Muqaddas Sadirxodjaevna

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Maxsus tashish ishlari лекция

Musaev Muxamedjan Yusupovich

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari лекция

University

4 Subjects:

13:00-14:20

-

Amaliy ingliz tili практика

University

Thursday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi лекция

Suyunbaev Shinpulat Mansuralievich

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati лекция

University

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi практика

University

Friday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar лекция

Tursunxodjaeva Rashida Yusupdjanovna

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari практика

University

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari практика

University

Saturday

1 Subjects:

08:00-09:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лекция

Xudayberganov Sakijan Kabildjanovich

2 Subjects:

09:30-10:50

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лекция

University

3 Subjects:

11:00-12:20

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лекция

University

4 Subjects:

13:00-14:20

-

Maxsus tashish ishlari практика

Mahkamov Nurmuxammad Yangibayevich

Размер шрифта

Межбуквенное расстояние

Test mode is active