Dars jadvali

Hozir: Toq hafta
Kunduzgi ta'lim
Hozir: Toq hafta

Qidiruv

Guruh TF-305

Transport tizimlari boshqaruvi

Dushanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar практика

Qobulov Jamshid Renatovich

2 juftlik

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati практика

Shixnazarov Jamol Alisherovich

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лаборатория

Qayumov Shoxrux Sharof o‘g‘li

Seshanba

1 juftlik

-

-

Stajirovka -

Universitet

Chorshanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лаборатория

Tashmatova Muqaddas Sadirxodjayevna

2 juftlik

09:30-10:50

-

Maxsus tashish ishlari лекция

Musaev Muxamedjan Yusupovich

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari лекция

Universitet

4 juftlik

13:00-14:20

-

Amaliy ingliz tili практика

Universitet

Payshanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi лекция

Suyunbaev Shinpolat Mansuraliyevich

2 juftlik

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati лекция

Universitet

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi практика

Universitet

Juma

1 juftlik

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar лекция

Tursunxodjayeva Rashida Yusupjanovna

2 juftlik

09:30-10:50

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari практика

Universitet

Shanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лекция

Xudayberganov Sakijan Kabildjanovich

2 juftlik

09:30-10:50

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лекция

Universitet

3 juftlik

11:00-12:20

-

4 juftlik

13:00-14:20

-

Maxsus tashish ishlari практика

Maxkamov Nurmuxammad Yangibayevich

Dushanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar практика

Qobulov Jamshid Renatovich

2 juftlik

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati практика

Shixnazarov Jamol Alisherovich

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лаборатория

Qayumov Shoxrux Sharof o‘g‘li

Seshanba

1 juftlik

-

-

Stajirovka -

Universitet

Chorshanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лаборатория

Tashmatova Muqaddas Sadirxodjayevna

2 juftlik

09:30-10:50

-

Maxsus tashish ishlari лекция

Musaev Muxamedjan Yusupovich

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari лекция

Universitet

4 juftlik

13:00-14:20

-

Amaliy ingliz tili практика

Universitet

Payshanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi лекция

Suyunbaev Shinpolat Mansuraliyevich

2 juftlik

09:30-10:50

-

Yuqori tezlik magistrallarida stansiyalar va poezdlar harakati лекция

Universitet

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l uchastkalari va yo‘nalishlari ishini boshqarish texnologiyasi практика

Universitet

Juma

1 juftlik

08:00-09:20

-

Yetkazib berish zanjirida izotermik tashishlar лекция

Tursunxodjayeva Rashida Yusupjanovna

2 juftlik

09:30-10:50

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari практика

Universitet

3 juftlik

11:00-12:20

-

Temir yo‘l bekatlari va uzellari практика

Universitet

Shanba

1 juftlik

08:00-09:20

-

Temir yo‘l transportida boshqarishning avtomatlashtirilgan tizimlari лекция

Xudayberganov Sakijan Kabildjanovich

2 juftlik

09:30-10:50

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лекция

Universitet

3 juftlik

11:00-12:20

-

Yuk va tijorat ishlarini boshqarish лекция

Universitet

4 juftlik

13:00-14:20

-

Maxsus tashish ishlari практика

Maxkamov Nurmuxammad Yangibayevich

Размер шрифта

Межбуквенное расстояние

Сайт работает в тестовом режиме